MAGAZİN

Burcu Esmersoy bikinili dans videosu ile sosyal medyayı salladı

Burcu Esmersoy Instagram’da paylaştığı bikinili dans videosuyla olay oldu. Ekranların başarılı sunucusu Burcu Esmersoy, kusursuz fiziği ile yaptığı dansı Istagram sayfasında paylaşmasıyla kısa sürede gündem oldu. Kusursuz fiziği ile izleyicilerden tam not alan başarılı sunucu ve mankenin güzelliğinin sırrı ise en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte, gündeme bomba gibi düşen Burcu Esmersoy’un paylaşımına dair tüm detaylar.

Ekranların başarılı sunucusu ve mankeni Burcu Esmersoy yaza bomba gibi girdi. Geçtiğimiz günlerde Insatgaram hesabından paylaştığı bikinili dans videosu ile gündeme gelen 44 yaşındaki başarılı sunucunun paylaşımı izleyenlerden tam not aldı.

Burcu Esmersoy’un dans videosunda ilk dikkatleri çeken ise ünlü sunucunun kusursuz fiziği oldu. 44 yaşında genç kızlara taş çıkartan vücuduyla ilgiyi üzerine toplayan Burcu Esmersoy’un sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar olay olamaya devam ediyor.

Instagram’da 4 milyon takipçiye ulaşan Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde bir dergi için verdiği pozlarla da dikkatleri üzerine toplamıştı. Son olarak ise Istagram’dan paylaştığı dans videosu ile gündem olmayı başaran Burcu Esmersoy’un fiziğinin sırrı en çok merak edilen konular arsında yer alıyor.

Başa dön tuşu