EKONOMİ

Sürücülerin yüzünü güldürecek haber geldi! Kasım ayına kadar bu istasyonda depolar indirimli dolacak

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren güzel haber geldi. Akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrasında 15 Kasım tarihine kadar devam edecek fırsat ile BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde hediye puan kazanılacak. İşte detaylar…

POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile BP istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL BP puan hediye edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 120 TL BP puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir.

 bp akaryakıt kampanyası

FAZLADAN 50 TL HEDİYE VERİLECEK

Son doksan günde minimum bir tane gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ile KOBİ’ler ekstra 50 TL BP puanı kazanılacaktır. Harcamasını yalnızca Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ile Yapı Kredi bireysel TL Card’la yapanlar Yapı Kredi POS kullanmakta olan esnaf ile KOBİ’ler QR Kod’la ödeme kampanyasından yararlanarak 10 TL BP puanı kazanacaklardır. QR Kodla ödeme kampanyası Business kartları kapsamıyor. Yapı Kredi POS kullanmakta olan KOBİ ile esnaflar QR kodla ödeme bireysel kartlarından ödemelerini yapıp maksimum 120 TL BP puanı kazanılacaktır.

Başa dön tuşu