TREND HABERLER

Günlük burç yorumları 14 Ekim 2022 Cuma Burcunuz bugün neler söylüyor?

Günlük burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından yakından takip ediliyor. Peki, 14 Ekim 2022 günlük burç yorumlarında burçları neler bekliyor? İşte, 14 Ekim 2022 günlük burç yorumları…

14 Ekim Cuma günü Ay, İkizler burcunda ilerleyecek. Kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa bu soru işaretlerini yakın çevrenizle gidereceksiniz. Peki, 14 Ekim 2022’de tüm burçları neler bekliyor? İşte 14 Ekim 2022 günlük burç yorumu…

KOÇ BURCU

Uzun zamandır ertelemek zorunda olduğunuz şeyleri yapmanın zamanı geliyor. Partneriniz ile bir konuşma yaparak işe başlayacaksınız. Bir yerden gelmesini beklediğiniz parada gecikme olabilir. Bu yüzden ödemelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor.

BOĞA BURCU

Paranın sizin için önemi olmadığını söyleseniz de geçinmekte sorun yaşıyorsunuz. Yaşadığınız çelişki sizi zorluyor. Harcamalarınızı kısmalı ya da elinizdekiyle yetinmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Partneriniz ilgisiz tavırlarınızdan endişe duyuyor. Ona daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.

İKİZLER BURCU

Aşk yaşamınızda hareketlilik olacak ve partnerinizden gördüğünüz yoğun ilgiden dolayı aşk pıtırcığı olacaksınız. Yakın çevrenizde samimi tavırlarınızdan faydalanmak isteyenler olabilir ancak bu konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Para harcarken fazla esnek davranıyorsunuz, geleceğinizi düşünerek harcama yapmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Dış etkilerden ya da verdiğiniz bazı yanlış kararlardan dolayı bazı kişilerin kalbini kırmış olsanız da telafi etmek sizin elinizde. Kalbinizi dinlediğinizde hiç ummadığınız kapılar açılacaktır. Alacağınız teklifleri kabul etmeden önce bir kere daha düşünmelisiniz.

ASLAN BURCU

Burcunuzda ilerlemekte olan gezegenlerin sayesinde oldukça cazip ve çekici bir görüntüye sahipsiniz. Bugün, partneriniz ile ortak kararlar alacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düşüncelere sahip olduğunu öğrenince rahatlayacaksınız.

BAŞAK BURCU

Kuvvetli mantığınız her şeyi çabucak çözdüğünden, kimsenin size müdahale etmesine izin vermiyorsunuz. Karşınızdaki kişinin kendisini savunması için ona zaman vermelisiniz. Herkes sizin kadar uyumlu olamıyor. El becerilerinizi ortaya koyacağınız güzel bir gün.

 günlük burç yorumu

TERAZİ BURCU

Sabah saatlerinde partnerinize zaman ayırmanız iyi hissettirecek. Gün içerisinde aile konularından sorumlu olacaksınız. Yabancılar ile alakalı konularda yeni fırsatlarınız doğabilir. Duygularınızı daha net gördüğünüz düşüncesinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde harcamalarınız artacak.

AKREP BURCU

Bugün, iletişimde hızlı hareket etmeniz gününüzü kaliteli geçirmenizi sağlayacak. Toplumsal konularda göz dolduracak hareketleriniz olabilir. Mesleğinizi kişisel tarzınız ile birleştirerek, kendinizi ispatlamak isteğiniz var.

YAY BURCU

Bugün ruhsal enerjiniz tavan yapıyor. Sabah saatlerinde iş arkadaşlarınıza yardım edip onların sizinle ilgili düşüncelerini etkileyebilir ve sizi daha iyi tanımalarına yardımcı olabilirsiniz. Son zamanlarda beklediğiniz haber er ya da geç gelecek ve maddi açıdan rahatlayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Hayatınızın dinamik, yapıcı ve otoriter dönemi başlıyor. Bütün sorumlulukları alarak kararlarınızı kendiniz vermek isteyeceksiniz. Koruyucu, otoriter yanınız çevrenizdekilerle sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Herkesin ikinci bir şansı hak ettiğini unutmayın.

KOVA BURCU

Güne karışık duygular ile merhaba diyeceksiniz. Öyle ki derin duygular yaşayabilir ve akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz. Dileklerinizi gerçekleştirmeniz zor olsa da fikirlerinizi ifade ederken rahat olacak ve ikna edici tavırlar sergileyeceksiniz. Ayrıca eskiden duyduğunuz isteklerinizin yerini yenileri alabilir ve geleceğiniz için pek çok istekte bulunabilirsiniz.

BALIK BURCU

Son günlerde çok gerginsiniz. Fakat bu hırsınız ve öfkeniz size zarar veriyor. Size haksızlık edildiğini düşündüğünüz bir konuda sert tepkiler gösterebilir, karşınızdakilere zarar vererek bunun aynı karşılığını alabilirsiniz. 

Başa dön tuşu