YAŞAM

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ilk milyoneri olmuştu!

ATV’nin yıllara meydan okuyan bilgi yarışması Kim Milyoner OLmak İster’in ilk milyoneri Arda Ayten uzun zamandır ekranlarda görünmüyor. Büyük ödülü aldıktan sonra ne yaptığı merak edilen Ayten, uzun zaman sonra ortaya çıktı. İşte, milyoner Arda Ayten’in yeni hayatı…

2011 yılından bu yana ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu zamana kadar birçok yarışmacıyı ağırladı. Şüphesiz yarışmaya damga vuran isim 19 yaşında büyük ödülü alan Arda Ayten oldu. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Ayten’in ne yaptığı ise merak ediliyor.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış ve 1 milyon değerindeki soruya doğru yanıt vererek büyük ödülü kazanmıştı.

ARDA AYTEN ŞUAN NE YAPIYOR?

COVID-19 dönemi boyunca seyirci olmadan çekimleri yapılan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında uzman jokerlik yapan Arda Ayten, şuan sadece eğitimine odaklanıyor.

 arda ayten

Tıp eğitimi alan Ayten, büyük ödülle istediği kadar kitap alabileceğini söyleyerek “Bir öğrenci olarak öleceğim” demişti. Dediğini yapan Ayten, evinde oluşturduğu kütüphanesinde sık sık kitap okuyor.

Merak edilen milyoner son olarak ise TEDx’de konuşmacı olarak sahne almıştı.

Başa dön tuşu