TREND HABERLER

Pazar günü en çok hangi yapım izlendi? Reyting sonuçları açıklandı mı? 6 Kasım 2022 reyting sonuçları

6 Kasım 2022 Pazar günü ekrana gelen birbirinden güzel yapımdan hangisinin en çok izlendiği belli oldu. Dizi, film, yarışma programı ve haber bültenleri ekrana gelirken en çok izlenen yapımlar ise merak ediliyor. İşte 6 Kasım 2022 reyting sonuçları…

Her gün farklı yapımlar ekranlarda yer alırken en çok izlenenler ise araştırılmaya devam ediyor. Pazar günü ekrana gelen yapımlardan en çok izlenen Yargı dizisi olurken ikinci sırada Teşkilat yer aldı. İşte 6 Kasım 2022 reyting sonuçları…

6 KASIM 2022 PAZAR REYTİNG SONUÇLARI

Her gün ekrana gelen yapımlar ekran başındaki izleyiciler tarafından takip ediliyor.Bir önceki günün reyting sonuçlarını araştıran vatandaşlar hangi dizinin daha çok izlendiğini merak ediyor. 6 Kasım 2022 pazar günü reyting sonuçları belli oldu. 6 Kasım reyting sonuçları şu şekildedir:

Total’de 1.sırada Kanal D ekranlarında yayınlanan “Yargı”, yer alırken 2. sırada TRT1’in vazgeçilmez dizisi “Teşkilat”, yer aldı. Günün 3.sırasında “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Yargı”, karşımıza çıkarken 2.sırada “Teşkilat” 3.sırada ise “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

Bu hafta Pazar günü ekrana gelen yapımların izlenme  sıralaması şu şekildedir:

6 Kasım Reyting Sonuçları

Başa dön tuşu