GÜNDEM

Seda Sayan öyle bir şey yaptı ki stüdyodakiler dondu kaldı! Sayan’ın bacakları bir anda masada belirdi

Yazın bile çorapsız dışarı çıkmadığı konusuna daha önceleri değinen Seda Sayan, Okan Bayülgen’in şovunda ayağını masaya dayayarak, “Senin yüzünden çorapsız geldim” dedi. Gördükleri karşısında şaşıran Bayülgen, ” büyük bir olay ” dedi. Detaylara haberimizden göz atabilirsiniz…

Kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikahlanan Seda Sayan (59), Okan Bayülgen’in uykusuzlar kulübüne konuk olarak katıldı. Okan Bayülgen’in yazın bile çorapsız dışarıya adım atmadığını ifade ederek alay ettiği Sayan, yaptığı hareketler şok etti.

SEDA SAYAN’IN AYAKLARI MASADA

Gösteri sırasında aniden ayağını masaya koyan Seda Sayan, Bayülgen’e “çorapsız geldim senin yüzünde” ifadelerine yer verdi. Sayan’ın bu hamlesine şaşıran Bayülgen, büyük bir olay oluyor şu anda. İzleyenler bu kareyi donduracak. Ayak seven çok kişi var.” Dedi.

“ÇORAP BENİM İÇİN BİR FİLTREDİR”

Seda Sayan, çorap giymeyi çok sevdiğini belirterek, “Pantolon giydiğimde çorap giymiyorum. Bu benim için bir filtre. Dediğin gibi, ben büyükanne çorabı giymem. Jennifer Lopez üst üste iki tane giyiyor.” Sözleriyle devam etti.

Başa dön tuşu