SPOR

Abdurrahim Albayrak’tan spor camiasını kahreden haber: 15 yaşındaki torunu 4. kattan düşerek yaşamını yitirdi!

İş insanı Abdurrahim Albayrak’ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, Şişli Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinin 4. katından düşerek yaşamını yitirdi.

Galatasaray eski Başkan Yardımcısı ve iş insanı Abdurrahim Albayrak’ın henüz 15 yaşında olan torunu Batuhan Bostancı, Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinin 4. katından düşerek yaşamını kaybetti. Açıklama Abdullahim Albayrak’tan gelirken cenazeye ilişkin detaylar da ortaya çıktı.

Korkunç olay Şişli Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde meydana geldi. AVM’nin 4. katından bir kişinin aşağı düştüğü ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri düşen kişinin 15 yaşında bir çocuk olduğunu belirlerken küçük çocuğun düşme anında hayatını kaybettiğini belirlediler.

Abdurrahim Albayrak'ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı

HABERİ DUYAN HASTANEYE KOŞTU

Ölen gencin Abdulrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı olduğu bildirilirken haberi duyan yakınları ve arkadaşları hastaneye akın etti. Bostancı’nın cenazesinin Nişantaşı’ndaki özel bir hastaneye kaldırıldığı bildirilirken talihsiz çocuğun son paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

Abdurrahim Albayrak, torunun ölüm haberini alır almaz bir açıklama yaptı. Albayrak yaptığı açıklamada, “Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu… Üzüntümü tarif etmem imkansız.” ifadelerini kullanırken cenaze namazının 21 Kasım 2022 günü ikindi namazından sonra Eyüp Sultan Camii’nde kılınacağı bilgisini paylaştı.

Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşında hayatını kaybeden torunu Batuhan Bostancı’ya Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve TFF başsağlığı diledi.

Başa dön tuşu