MEDYA

Final kararı alınan diziye eski başrol oyuncusu yeniden hayat verdi!

6. sezonda ekrana gelen Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Eda Ece, bir mekan çıkışı gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Ece, final kararı alınan dizi hakkında hem üzen hem de sevindiren açıklamalar yaptı.

Yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı Yasak Elma, 6. sezonuyla ekranlara geliyor. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz’ın yanı sıra kadroya yeni katılan Murat Aygen ve Şebnem Dönmez’in paylaştığı dizinin her bölümü izlenme rekorları kırıyor.

Entrika dolu sahnelerle süslenen Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat cveren Eda Ece ve Ender karakterini başarıyla oynayan Şevvel Sam izleyicilerin takdirini kazandı. Yıldız ve Ender karakterinin sabit olarak kaldığı dizide birçok oyuncu yer aldı ve senaryoları sık sık revize edildi.

Eda Ece

SEVDA ERGİNCİ’NİN MİSAFİR OYUNCULUĞU KALDIRILDI

Geri dönen oyuncular arasında bazıları iz bıraktı ve bazı maceralar uzun sürmedi. Dizinin ilk isimlerinden Zeynep’e hayat veren Sevda Erginci geçtiğimiz günlerde geri döndü. Sevda Erginci’nin projeye konuk oyuncu olarak geri döneceği müjdesini rol arkadaşı Eda Ece paylaşmıştı. Bir mekan çıkışı görüntülenen Eda Ece, Yasak Elma ve Sevda Erginci’nin finali hakkında konuştu.

Eda Ece

Sevgilisi Buğrahan Tuncer ve yakın arkadaşları Melisa Doğu ve Sevda Erginci ile sohbet eden Eda Ece, çıkışta gazetecilerihn sorularına yanıt verdi. Ayaküstü yapılan sohbette Yasak Elma’nın haziranda finalle veda edeceğini söyleyen Eda Ece, Sevda Erginci’nin geri dönüşü hakkında da konuştu.

İşte Eda Ece’nin açıklamasının tamamı:

 “Dün yine 1.’ydik… 6 yıl sonra yine 1.’yiz ama güzel şeyler de bitiyor. Bu seneyi kapatıyoruz. Haziran’a kadar yasak elmaların tadını çıkarın. Çok ağlayarak veda edeceğiz.”

Dizinin yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu’nu çok sevdiğini vurgulayan Eda Ece, Yasak Elma dizisinin hep kalbinde olduğunu belirtti ve konuşmasında “Bu sene de güzel güzel gitsin bakalım hazirana kadar sonra yeni işlere bakacağız.” dedi.

Başa dön tuşu