GÜNDEM

Bahçeli ile BİM arasındaki gerilim de son perde! MHP’li belediye o sözleri reklam panosuna taşıdı..

MHP lideri Devlet Bahçeli tarafından zincir marketler hakkında yapılan açıklamaların ardından Burdur’un Tefenni ilçesini yöneten MHP’li belediye, ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren bir BİM şubesinin hemen giriş kısmına Bahçeli’nin sözlediği sözlerin yazılı olduğu reklam panosu astı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile pazarlama zincirleri arasındaki gerilim yeni bir aşamaya geçti. Bahçeli, market zincirlerine ilişkin yaptığı açıklamada, sürekli yükselen piyasaların FETÖ derneğinin araştırılmasını istedi. En büyük online pazar yerlerinden biri olan BİM tarafından yapılan açıklamada enflasyona odaklanılıyor ve kar marjının sadece %4 olduğuna dikkat çekildi.

MHP’Lİ BELEDİYEDEN DİKKAT ÇEKEN HAMLE

Bahçeli ile BİM arasındaki gerilim de son perde

Bu tartışma kızışırken Burdur’un Tefenni ilçesi MHP’li Belediye Başkanı Ümit Alagöz dikkat çekici bir adım attı. Belediye yönetimi, ilçedeki bir BİM şubesinin önüne ilgili Bahçeli yazısının yer aldığı bir tabela astı.

Panoda Bahçeli, “Nakitsiz market zincirleri ile FETÖ arasındaki bağlantı araştırılmalıdır. Açgözlü insanlara müsamaha gösterilmemelidir. Mutfağımıza kervan gibi koşan kim olursa olsun devletin birinci görevidir.” ifadelerinin olduğu görüldü.

Başa dön tuşu