MAGAZİN

Yılın ilk ayrılık haberi geldi! Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu aşkını bitiren isim olarak gösterilen Hafsanur Sancaktutan sessizliğini bozdu: ‘Bu açıklamayı yaptığım için üzgünüm’

Partneri Mert Yazıcıolu ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Hafsanur Sancaktutan, beklenen açıklamayı yaptı. Sevgilisi Afra Saraçoğlu ile yollarını ayıran Yazıcıoğlu ile birlikte olduğunu yalanlayan Sancaktutan, “Sadece arkadaşız” dedi.

2018 yılında başladıklarını ilişkilerini mutlu bir şekilde sürdüren Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu yollarını ayırma kararı aldı. İkilinin ayrılığı herkesi şok ederken Yazıcıoğlu’nun Darmaduman dizisindeki partneri Hafsanur Sancaktutan’la birlikte olduğu iddia edildi. İddialar karşısında sessizliğini bozan Sancaktutan, beklenen açıklamayı yaptı.

AŞK İDDİALARI DOĞRU DEĞİL!

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili yazılı açıklamasını paylaşan Sancaktutan, “Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum” sözlerini kullandı.

 hafsanur sancaktutan

HERKESİ AŞKA İNANDIRAN ÇİFT YOLLARINI AYIRDI!

Mert Yazıcıoğlu’yla ilişkileri konusunda yapılan haberler karşısında daha fazla susamayan Afra Saraçoğlu da yine sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. Ayrılık haberlerinin doğru olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ayrılığın üçüncü kişiler tarafından kaynaklanmadığını, birlikte aldıkları bir karar olduğunu dile getirdi.

Başa dön tuşu